Online:

.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Ostatni mecz w pięknym stylu!

Nasza drużyna rozegrało dzisiaj na własnym boisku ostatni mecz w tej rundzie jesiennej. Rywalem była drużyna Sudety Dziećmorowice. Licznie zgromadzeni kibice mieli co oglądać - ładną grę naszych zawodników, a przede wszystkim skuteczność. Po pierwszej połowie prowadziliśmy 2 : 1 po bramkach Patryka Matuszaka (28 minuta) oraz Dawida Białeckiego (29 minuta). Druga połowa przyniosła drugą bramkę rywalom, którzy doprowadzili do remisu, ale reszta gry należała już do naszych zawodników - zdobyliśmy kolejne dwie bramki: Jakub Pospiszyl z karnego w 60 minucie i Patryk Matuszak w 85 minucie. Zdobyliśmy więc w pełni zasłużenie trzy punkty!

Gratulujemy zwycięstwa i dziękujemy za wiele sportowych emocji dzisiaj i w całej rundzie!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 17.11.2019, 17:41komentarze [0]