TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Kacper Kieler na czwartym miejscu!
I miejsce.jpg

We wtorek 26 listopada 2019 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Stanowicach odbyła się już VII Gminna Olimpiada Języka Angielskiego Szkół Podstawowych. Wzięli w niej udział reprezentanci wszystkich dziewięciu szkół podstawowych z Gminy Strzegom.
Uczestnicy mieli rozwiązać zadanie ze słuchu, rozwiązać test gramatyczny, wykazać się wiedzą na temat historii i kultury krajów anglojęzycznych, popisać się znajomością zwrotów, które służą do prawidłowej komunikacji. Wszyscy uczniowie zaprezentowali wysoki poziom kompetencji, a różnice między ich wynikami były niewielkie.
Ostatecznie najlepszą anglistką w naszej gminie okazała się Marlena Jedyńczuk z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Strzegomiu, którą przygotowała Pani Krystyna Rajtar - Kryczenkowa. Drugie miejsce zajęła Maja Koza, którą przygotowała Pani Agnieszka Szklarek z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Strzegomiu. Trzecie miejsce zdobył Mateusz Tekiela z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Strzegomiu, którego przygotowała Pani Magdalena Gapska. Pozostali uczestnicy zdobyli niewiele mniej punktów, co świadczy o wyrównanym poziomie.
Dziękujemy Panu Zbigniewowi Suchycie - burmistrzowi Strzegomia – za ufundowanie nagród.
Dziękujemy Radzie Rodziców, która przygotowała poczęstunek dla uczestników i ich opiekunów.
Wszystkim uczestnikom i opiekunom dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!

02.jpg o3.jpg

o4.jpgDodał: Piotr Szmidt, dnia 26.11.2019, 20:54komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews