TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Zebranie w sprawie programu scalenia gruntów
IMG_20200107_170424.jpg

Wczoraj o godzinie 17.00 odbyło się zebranie w sprawie programu scalenia gruntów. Prowadzili je przedstawiciele firmy geodezyjnej - pani H. Markiewicz oraz pan Z. Snopko. Obecny był również pan burmistrz Zbigniew Suchyta. Spotkanie dotyczyło przygotowania do programu scalenia gruntów w następnym rozdaniu. Nawiązano do naszych działań, które podjęliśmy z panią sołtys kilka lat temu. Wtedy odwiedziliśmy prawie wszystkich właścicieli gruntów zbierając zgody na udział w programie. Wtedy nam się nie udało. Liczymy na to, że tym razem przygotowania nie pójdą na marne i dzięki udziale w programie uporządkuje się działki, powstaną drogi asfaltowe dla rolników i nie tylko. Wkrótce odbędzie się kolejne spotkanie w tej sprawie.
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 08.01.2020, 15:15komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews