TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Walentynkowy Bal Karnawałowy!
bk4.jpg

Jeszcze przed feriami zimowymi uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Stanowicach mieli okazję wziąć udział w balu, który był jednocześnie karnawałowym i walentynkowym. W nastrojowo udekorowanej sali pojawili się uczniowie w różnych przebraniach, mając na sobie maski (był to „bilet wstępu” na bal). Samorząd Uczniowski, który był organizatorem zabawy, przygotował dla uczestników składankę przebojów tanecznych, zabawy i konkursy. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek – ciasteczka w kształcie serc. Wszyscy świetnie się bawili do ostatniej minuty i niechętnie wychodzili do domu. To była najlepsza nagroda dla organizatorów.
Dziękujemy paniom nauczycielkom: Beacie, Annie, Agnieszce i Katarzynie za pomoc w przeprowadzeniu balu, a rodzicom za przygotowanie poczęstunku!

bk2.jpg bk3.jpg

bk5.jpg bk6.jpg

bk7.jpg bk8.jpg

bk1.jpg
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 10.02.2020, 20:10komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews