TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Kiedy wypłata dotacji na wymianę pieców?
Piece.jpg

Pan Burmistrz Zbigniew Suchyta informuje, że:
"Wniosek złożony przez gminę Strzegom w ramach Programu Priorytetowego Ograniczenie Niskiej Emisji - Edycja II został pozytywnie oceniony przez Zarząd Funduszu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, i zgodnie z kompetencjami został skierowany do zatwierdzenia przez Radę Nadzorczą Funduszu.
W związku z sytuacją w kraju (COVID-19) w kwietniu 2020 r. nie odbyło się posiedzenie rady. Najbliższe posiedzenie planowane jest na 29 maja br. Dopiero po zatwierdzeniu wniosku przez radę możliwe będzie podpisanie umowy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, co skutkować będzie otrzymaniem przez gminę Strzegom pożyczki na zadanie dotyczące wymiany pieców.
Realnym terminem wypłaty dotacji dla mieszkańców 65 nieruchomości będzie przełom lipca i sierpnia br."
Źródło: strzegom.pl
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 01.06.2020, 09:46komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews