TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Jedna droga już gotowa!
ds2.jpg

Jak widać na zdjęciach na ulicy Strzegomskiej ukończona została budowa drogi o nawierzchni bitumicznej. Prezentuje się pięknie i bardzo cieszy mieszkańców, którzy nigdy takiej drogi tam nie mieli. Nareszcie skończy się chodzenie i jazda po błocie i po nierównościach. Można sobie porównać stan przed remontem i po:

remo.jpg ds4.jpg

Wielkie podziękowania za tę drogę należą się Panu Burmistrzowi Zbigniewowi Suchycie, który podjął decyzję o realizacji tego zadania mimo trudnych czasów dla samorządu.
Jakby tego było mało, na ukończeniu jest budowa przy ulicy Świebodzkiej drogi prowadzącej do Orlika, placu zabaw i szkoły. W ubiegły piątek położona została ostateczna warstwa bitumiczna, pozostają tylko drobne prace wykończeniowe.
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 15.11.2020, 14:42komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews