TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Magiczne ,,Katarzynki z Andrzejkami” w naszym przedszkolu!
a40.jpg

,,Katarzyno i Andrzeju daj nam znać co się będzie z nami dziać?” Tymi słowami rozpoczęliśmy dzień magii i czarów w naszym przedszkolu, odnosząc się odrobinę do starego ludowego zwyczaju. Na początku odwiedziły nas dwie wyjątkowe wróżki, panie Małgosia i Ilona w wirtualnej wersji, wzbudzając ogromne zdziwienie i zachwyt. Potem, z ogromnym zaangażowaniem, same dzieci dla swoich koleżanek i kolegów przygotowały zabawy andrzejkowe. Były balony i ciasteczka z wróżbami, zawody, karty, wybór przyszłego męża oraz losowanie w magicznym pudełku. Nie zabrakło monet, amuletów i żartów. I tak wesoło bawiąc się, tańcząc nasze ulubione tańce oraz jedząc pyszne babeczki dotarliśmy do końca. Będziemy mile wspominać dzisiejszą zabawę.

a20.jpg a25.jpg

a30.jpg a22.jpg

a32.jpg a41.jpg

Bardzo dziękuję wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji dzisiejszej zabawy, za wróżby, stroje oraz przygotowanie dzieci. Pani Małgosi, Ilonie i Edycie za czarodziejskie filmiki.
Tekst i zdjęcia: Kazimiera Szmidt - dziękujemy!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 02.12.2020, 19:52komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews