TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Kierowcy uważajcie na dzikie zwierzęta!
znak.jpg

Ostatnio niebezpiecznie zrobiło się na drodze między Stanowicami i Pasieczną. Duże stado saren i jeleni bardzo często przechodzi przez drogę - szczególnie wieczorem. Jak bardzo niebezpieczne mogą być takie zdarzenia przekonał się jeden z mieszkańców Pasiecznej, którego samochód uległ poważnemu zniszczeniu po zderzeniu z sarną. Ja miałem już dwa razy dużo szczęścia, gdyż pierwszym razem duży jeleń stał na polu, ale nie zamierzał przejść, a wieczorem duże stado stało w pobliżu drogi. Kierowcy uważajcie! Ze swej strony wystąpiłem do Służby Drogowej Powiatu Świdnickiego o ustawienie odpowiednich znaków ostrzegawczych. Poczekamy na reakcję. Poinformuję Państwa o decyzji.
Grafika: https://nadrogi.pl/
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 20.03.2021, 13:10komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews