TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Radio Wrocław z wizytą w naszej wsi!
prw2.jpg prw1.jpg

W poniedziałek 12 kwietnia odwiedził naszą wieś Pan Redaktor Polskiego Radia Wrocław, który spotkał się z nami po to, żeby nagrać audycję, która zostanie zaprezentowana na antenie. Audycję można będzie usłyszeć w tę i dwie kolejne soboty między godziną 12.00 a 16.00. Staraliśmy się pokazać możliwie pełny obraz naszej wsi - ludzi, działania, ciekawe miejsca oraz zamierzenia. Znajdziemy się w gronie kilku wsi i za pomocą "klikania", a nie płatnych sms-ów, można będzie głosować na naszą wieś. Będziemy informować na bieżąco.

prw3.jpg

Przekazałem też trochę zdjęć z naszych uroczystości i imprez, a także zdjęcia ciekawych miejsc.

Dziękuję za obecność Pani Sołtys Zdzisławie Dmytrarz oraz strażakom z Panem Prezesem Krzysztofem Kuczmą na czele. Niestety w spotkaniu nie mógł uczestniczyć - z powodu obowiązków służbowych - Pan Wojciech Widlarz - Prezes LKS Herbapol Stanowice.
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 14.04.2021, 18:28komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews