TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Wizyta w Radiu Sudety 24!
ras24.jpg

Już po raz kolejny razem z Panią Sołtys Zdzisławą Dmytrarz mieliśmy przyjemność wziąć udział w nagraniu audycji w Radiu Sudety 24. Mieliśmy okazję opowiedzieć o wsi, w której mieszkamy - o ludziach, przedsięwzięciach, imprezach, uroczystościach, sporcie i zabytkach. Zachęcaliśmy podróżujących do odwiedzenia naszej miejscowości, poznawania jej bogatej historii, poznawania ciekawych ludzi pełnych pasji i pomysłów. Nie zrażamy się trudnościami spowodowanymi pandemią, bo to dotknęło wszystkich, ale myślimy o dalszych działaniach, projektach. Audycję będzie można usłyszeć w Radiu Sudety 24. Zachęcamy do posłuchania!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 22.04.2021, 18:24komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews