TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Dziś mija rok od nawałnicy!
naw10.jpg

Rok temu dotknął nas niespotykany kataklizm - potężna nawałnica. W ciągu kilku minut dokonała ogromnych zniszczeń. Silny wiatr zrywał dachy i łamał drzewa, a deszcz zalewał domostwa i pola uprawne. Na pomoc mieszkańcom ruszyli strażacy z naszej OSP, a także z całej gminy. Do pomocy zaangażowano zastępy z innych powiatów. Na miejscu szybko pojawiły się władze gminy z Panem Burmistrzem Zbigniewem Suchytą na czele. Akcja ratownicza trwała do późnych godzin nocnych, a sprzątanie po przejściu nawałnicy trwało wiele dni. Niektóre szkody nie są możliwe do naprawienia, a tamte wydarzenia pozostaną na zawsze w naszej pamięci.

na5.jpg na7.jpg

naw1.jpg naw6.jpg

naw2.jpg naw3.jpg

naw4.jpg naw5.jpg

naw7.jpg naw8.jpg

naw9.jpg naw11.jpg
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 05.09.2021, 21:22komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews