TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Nasza reprezentacja na Dożynkach Gminnych w Strzegomiu!
DGCZ.jpg

Nasza reprezentacja na Dożynkach Gminnych w Strzegomiu to: Rada Sołecka z Panią Sołtys Zdzisławą Dmytrarz na czele oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Mieszkańców Na rzecz Rozwoju Wsi Stanowice. Nasi przedstawiciele rozstawili efektowne stoisko, w którym można było kupić potrawy, ciasta oraz napoje. Przygotowane smakołyki cieszyły się dużą popularnością i prawie wszystko szybko się sprzedało. Stoisko odwiedził Pan Burmistrz Zbigniew Suchyta, radni Rady Miejskiej z Przewodniczącym Panem Tomaszem Marczakiem na czele, posłowie i wielu mieszkańców.
Udział w uroczystościach rozpoczęliśmy godzinie 10.00 w Bazylice Mniejszej, gdzie została odprawiona uroczysta msza święta dożynkowa, której przewodniczył ksiądz biskup Adam Bałabuch. Po mszy ruszyliśmy korowodem do rynku, gdzie odbył się ceremoniał przekazania chleba i dalsze uroczystości.
Więcej informacji i zdjęć znajdą Państwo na stronie www.strzegom.pl. Polecamy!

DG1.jpg DG4.jpg

DG2.jpg DG3.jpg
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 07.09.2021, 14:56komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews