TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Przybliżanie matematyki!
Explora2.jpg

Uczniowie klasy piątej i szóstej biorą udział w realizacji projektu „Wszyscy razem w poszukiwaniu wiedzy - wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Strzegom”.
Zajęcia i wycieczki obejmują zajęcia z matematyki. Jak wiadomo matematyka to dla wielu uczniów trudna nauka. Zbiór różnych atrakcji przygotowanych w Explora Park – Park Nauki i Techniki w Wałbrzychu pokazuje, że matematyka to nie nauka dla wybranych, a wręcz przeciwnie - praktyczna pomoc każdemu w rozwiązywaniu wielu problemów codziennego życia, że to klucz do lepszego zrozumienia świata i niezłej zabawy.

Explora5.jpg Explora11.jpg

Explora4.jpg Explora6.jpg

Explora15.jpg
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 08.05.2022, 16:31komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews