TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

ALE TO JUŻ BYŁO I NIE WRÓCI WIĘCEJ ...
Resized_Screenshot_20220624-111652_Gallery.jpeg

Czerwiec zawsze kojarzy się uczniom z końcem roku szkolnego i z wakacjami. To również czas podsumowań, refleksji i wspomnień.
Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Stanowicach zakończyli kolejny rok szkolny z dobrymi, bardzo dobrymi i celującymi wynikami w nauce. Wielu z nich otrzymało dyplomy, nagrody, świadectwa z czerwonym paskiem.
Super absolwentem PSP Stanowice w roku szkolnym 2021/2022 została Oliwia Skóra. 21.06.2022 r. Oliwia wraz z rodzicami w Urzędzie Miejskim w Strzegomiu odebrała z rąk burmistrza Strzegomia, Zbigniewa Suchyty, list gratulacyjny i nagrodę za wyniki, osiągnięcia w nauce oraz wzorowe zachowanie.
Jakub Woźniak, uczeń klasy 7, został laureatem Olimpiady Informatycznej Juniorów. Jedną z nagród w tym konkursie jest wstęp do wybranej szkoły średniej bez względu na wynik egzaminu ósmoklasisty.
Coroczne zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy czas szczególnie dla ósmoklasistów, gdyż to czas podsumowań i pożegnań, ale i wzruszeń oraz łez. W tym roku każdy abiturient otrzymał pamiątkowego OSKARA wraz z indywidualną kategorią. Wręczenie statuetki poprzedziło kilka zdań, które stanowiły garść wspomnień opisujących cechy każdego abiturienta oraz wydarzenie lub miejsce, z którym kojarzy się on innym.
Uczniowie klasy 7 wraz z wychowawcą, panią Beatą Szkarłat, pięknymi słowami, upominkami i piosenką pożegnali swoich starszych kolegów. Wzruszeń nie było końca. Każdy ósmoklasista otrzymał wyjątkowy breloczek w wygrawerowaną datą i emblematem. Z pewnością będą one wspaniałą pamiątką lat spędzonych w PSP Stanowice.
Wszystkim uczniom gratulujemy, a ósmoklasistom życzymy sukcesów w dalszej edukacji. Udanego wypoczynku i do zobaczenia we wrześniu.
Tekst i zdjęcie: Joanna Dolińska - dziękujemy!

Dodał: Piotr Szmidt, dnia 27.06.2022, 12:31komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews