TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Świetna wycieczka!
wy2.jpg

W sobotę 23 lipca grupa mieszkańców naszej wsi udała się na wycieczkę w Kotlinę Kłodzką. Zaczęliśmy od zwiedzania zabytkowej kopalni złota w Złotym Stoku - przeszliśmy podziemnymi korytarzami drogę górników, a na zakończenie przejechaliśmy się zabytkową kolejką. Następnie udaliśmy się do Sztolni Ochrowej, gdzie w kaskach ochronnych (ze względu na niski strop) obejrzeliśmy wyrobiska i wodospad. Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w skansenie górniczym, gdzie obejrzeliśmy wiele urządzeń i eksponatów górniczych. Ze Złotego Stoku pojechaliśmy do Kamieńca Ząbkowickiego, gdzie zwiedziliśmy piękny Pałac Marianny Orańskiej. W doskonałych humorach wróciliśmy wieczorem do domu. Dziękujemy Pani Sołtys Zdzisławie Dmytrarz na zorganizowanie bardzo udanego wyjazdu!

wy1.jpg

wy3.jpg
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 27.07.2022, 19:41komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews