TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Starsze przedszkolaki laureatami konkursu pod hasłem: „Bohaterowie Konopnickiej”.
bib.jpg

Miło nam poinformować, że Jury wyłoniło laureatów konkursu plastyczno-literackiego pod hasłem: „Bohaterowie Konopnickiej”. Konkurs był organizowany przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Strzegom im. Elizy Orzeszkowej i miał na celu zachęcić dzieci i młodzież do zapoznania się z twórczością Marii Konopnickiej. Celem konkursu było również rozwijanie wrażliwości estetycznej i podjęcie próby stworzenia najmłodszym możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych. Zadanie konkursowe polegało na przedstawieniu wybranego bohatera z utworów Marii Konopnickiej. Prace można było wykonać dowolną techniką na kartce z bloku technicznego o formacie A3 i oceniane były zgodnie z następującymi kryteriami: zgodność pracy z tematem, estetyka wykonania pracy, pomysłowość w doborze materiałów.
Komisja konkursowa dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu i wyłoniła 6 Laureatów Konkursu w kategoriach: 1-6 lat oraz 7-10 lat.
Kategoria 1-6 lat:
I miejsce: Adriana Korchakovska (Przedszkole Stanowice)
II miejsce: Alicja Sznabel (Przedszkole Stanowice)
III miejsce: Adrian Delanowski
Wyróżnienia: Julia Najwer (Przedszkole Stanowice), Julia Ekiert (Przedszkole Stanowice).
Rozdanie nagród oraz dyplomów laureatom konkursu odbędzie się 10 listopada 2022 roku w Bibliotece, w Dziale Dziecięco-Młodzieżowym o godz. 16.00.
Pragniemy poinformować, że pozostałe prace zostaną nagrodzone dyplomem i upominkiem.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a autorom nagrodzonych prac bardzo mocno gratulujemy!!!
My przyłączamy się do gratulacji - gratulujemy laureatom i ich rodzicom, a także nauczycielce Kazimierze Szmidt, która ich przygotowała!

Dodał: Piotr Szmidt, dnia 29.10.2022, 13:34komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews