TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Wielki dzień dla strażaków i dla nas!
osp.jpg

Już w najbliższy piątek 26 stycznia br. o godz. 16:30 na strzegomskim Rynku odbędzie się bardzo ważna uroczystość przekazania wozów strażackich dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Strzegom. Zapraszamy naszych mieszkańców i media na to wydarzenie.
Ochotnicza Straż Pożarna ze Stanowic wzbogaci się o samochód specjalny marki Man, ciężki, ratowniczo-gaśniczy, zaś ich koledzy z Rogoźnicy o samochód specjalny marki Man, średni, ratowniczo-gaśniczy. Całkowita wartość obu pojazdów wynosi ok. 2,53 mln zł, zaś dofinansowanie ze środków budżetu państwa wynosi ok. 2,024 mln zł.
Pojazd ratowniczo-gaśniczy marki Scania, będący do tej pory na stanie OSP w Stanowicach, zostanie przekazany do OSP Olszany, a samochód Man z Rogoźnicy do OSP w Kostrzy.
Dodatkowo OSP Strzegom i OSP Pożarzysko otrzymają używane samochody specjalne pożarnicze Ranger, które przekaże im Państwowa Straż Pożarna w Świdnicy.
WAŻNE:
W związku z w/w uroczystością, w piątek 26 stycznia br. od godz. 8:00 zostanie czasowo zamknięta część Rynku: od nr 14-18d do 12. Zamknięcie obejmie odcinek od pomnika Jana Nepomucena do Pręgierza.
Prosimy mieszkańców o wyrozumiałość oraz o korzystanie z alternatywnych tras w celu uniknięcia utrudnień związanych z zamknięciem ulicy. Mamy nadzieję na państwa wsparcie podczas tego ważnego dla naszej społeczności wydarzenia.
Na zdjęciu strażacy na strzegomskim Rynku.
Źródło: Gmina Strzegom
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 25.01.2024, 10:40komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews