TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Spotkanie z burmistrzem!
sala.jpg

W środę o godzinie 19.00 odbyło się spotkanie Pana Burmistrza Zbigniewa Suchyty z mieszkańcami naszej wsi. Obecny był także Pan Zastępca Burmistrza Tomasz Marczak oraz Pani Sołtys Zdzisława Dmytrarz. Spotkanie to okazja do zaprezentowania działań podejmowanych przez gminę - między innymi budowa obwodnicy zaczynającej się rondem koło naszej wsi, ścieżek rowerowych, a także planowanych inwestycjach w naszej wsi. Są to między innymi: budowy nowych dróg i chodników, remonty dróg, budowa placu zabaw przy stadionie (mamy gotowy projekt, który przeszedł etap konsultacji), budowa sali gimnastycznej w naszym Zespole Szkolno-Przedszkolnym (mamy gotowy projekt - na rysunku), wymiana opraw oświetlenia ulicznego na ledowe. Nasz Klub Sportowy otrzyma dofinansowanie na zrealizowanie projektu z udziałem dotacji z Urzędu Marszałkowskiego.
Mieszkańcy mieli okazję zgłosić swoje sprawy i problemy. Pojawiło się pytanie o budowę marketu, na które Pan Burmistrz poinformował o zmianie planu pod tym kątem dokonanej 15 marca na sesji Rady Miejskiej. Oby tym razem inwestor rozpoczął inwestycję, bo plan zmieniany jest po raz kolejny.
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 24.03.2024, 18:30komentarze [0]

[Nie można komentować.] [Wróć do newsów]


Wiadomość
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
Komentarze zostały wyłšczone.

Powered by PsNews