TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Trwa remont bramy!
brama.jpg

Rozpoczął się wyczekiwany remont zabytkowej bramy do pałacu. Odważna decyzja Pana Burmistrza Zbigniewa Suchyty o podjęciu remontu spowoduje, że przestaniemy się martwić o to, czy ten piękny i okazały obiekt się nie zawali. Prace rozpoczęła firma, która wygrała przetarg. Zbite zostały resztki tynku, przygotowuje się wzmocnienia, uzupełniane są...
[więcej]
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 01.08.2020, 06:48komentarze [0]

Wesprzyj Gminę Strzegom! Zagłosuj w konkursie "Modernizacja Roku" !!!
mury.JPG przedszkole.jpg

Szanowni Państwo, zachęcamy do głosowania w Ogólnopolskim Konkursie Otwartym” „MODERNIZACJA ROKU & Budowa XXI w.” EDYCJA XXIV 2019.”!!!
1 czerwca ruszył plebiscyt internetowy finałowych obiektów zgłoszonych do OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU OTWARTEGO „MODERNIZACJA ROKU & Budowa XXI w.” EDYCJA XXIV 2019.
W finale uczestniczą...
[więcej]
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 16.07.2020, 20:40komentarze [0]

Brama będzie uratowana!
Brama.jpg

Mamy dla Państwa bardzo dobrą wiadomość. Wielu z nas bardzo martwiła kondycja bramy do pałacu, której stan coraz bardziej się pogarsza. Wiele lat trwały nasze - Pana Burmistrza Zbigniewa Suchyty i moje - starania o dokonanie jej remontu. Nareszcie nastąpi szczęśliwy finał. Ogłoszony został przetarg i niedawno rozstrzygnięty....
[więcej]
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 20.06.2020, 20:19komentarze [0]

40 lat sprawowania funkcji sołtysa!
DSC_1059.jpg

Dzisiaj mija 40 lat sprawowania funkcji sołtysa przez Panią Zdzisławę Dmytrarz. To absolutny rekord! Jak do tego doszło? Niech opowie sama:
"10 czerwca 1980 roku, z rąk naczelnika Strzegomia przejęłam, w imieniu męża, insygnia sołtysa. Pomagałam mu w pełnieniu tej społecznej funkcji, a w następnych wyborach społeczność wiejska mnie...
[więcej]
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 10.06.2020, 20:12komentarze [0]

Kiedy wypłata dotacji na wymianę pieców?
Piece.jpg

Pan Burmistrz Zbigniew Suchyta informuje, że:
"Wniosek złożony przez gminę Strzegom w ramach Programu Priorytetowego Ograniczenie Niskiej Emisji - Edycja II został pozytywnie oceniony przez Zarząd Funduszu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, i zgodnie z kompetencjami został skierowany do zatwierdzenia przez Radę Nadzorczą Funduszu.
W związku z sytuacją...
[więcej]
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 01.06.2020, 09:46komentarze [0]

Uwaga kierowcy - jest nowe lustro!
lustro.jpg

Na prośbę mieszkańców z ulicy Olszańskiej Służba Drogowa Powiatu Świdnickiego zamontowała nowe lustro, które ma ułatwić wyjazd z posesji. Pracownikom Służby Drogowej Powiatu świdnickiego dziękuję za pomoc w realizacji zadania. To nie koniec prac Służby Drogowej, gdyż na ulicy Świdnickiej rozpocznie się budowa odwodnienia na końcowym odcinku ulicy.
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 29.05.2020, 20:56komentarze [0]


<< 4 z 117 >>

Powered by PsNews