TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Zapraszamy na Święto Chleba!
chleb-dobrodziej-jaglany-z-ziarnami-chia-650-g-chleb-od-piekarza-i-cukiernika_0.jpg

Tradycją się stało, że w naszej wsi organizowane jest Święto Chleba - nasze lokalne dożynki. W tym roku uroczystość ta odbędzie się 19 sierpnia. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 17.07.2018, 21:16komentarze [0]

Podziękowanie!
Miło nam się zrobiło, gdy otrzymaliśmy od Marka Wiśniowskiego dziadka dzieci, które uczestniczyły w półkolonii, podziękowanie następującej treści: "Od 2 do 6 lipca w Stanowicach odbyła się półkolonia zorganizowana przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Stanowice. Pięć dni w tygodniu dzieci pod opieką wolontariuszy, Pani Zdzisławy Dmytrarz, Pani Danuty Szwed oraz Pana Piotra Szmidta uczestniczyło...
[więcej]
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 15.07.2018, 20:47komentarze [0]

Tydzień pełen atrakcji!
p9.jpg

Nasze Stowarzyszenie Mieszkańców Na Rzecz Rozwoju Wsi Stanowice podjęło się organizacji półkolonii dla dzieci z naszego Zespołu Szkolno - Przedszkolnego. Dzięki wsparciu Gminy Strzegom, Stowarzyszenia Mieszkańców Na Rzecz Rozwoju Wsi Stanowice oraz Dolnośląskiej Izby Rolniczej codziennie 34 dzieci ciekawie i przyjemnie spędziło czas. Opiekunami - wolontariuszami - byli:...
[więcej]
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 13.07.2018, 07:59komentarze [0]

„Cała Polska czyta dzieciom” w PP w Stanowicach
023.jpg

Publiczne Przedszkole w Stanowicach już po raz kolejny wzięło udział w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Ideą programu jest propagowanie czytelnictwa wśród dzieci, a także uświadomienie rodzicom i osobom dorosłym walorów wspólnego, codziennego czytania książek.
Działania nauczycieli – codzienne czytanie wychowankom w różnych porach dnia, odnalazło...
[więcej]
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 10.07.2018, 07:46komentarze [0]

Sobótki, czyli „Powitanie Lata” w tradycji ludowej
001 (1).jpg

29 czerwca br. dzieci z PP w Stanowicach obchodziły „Powitanie Lata”. Nawiązując do tradycji ludowej, pod hasłem sobótek świętojańskich, wszyscy wspólnie tańczyli i bawili się przy ognisku, dźwiękach gitary i biesiadnej muzyce.
Pogoda dopisała! Dopełnieniem radosnego spotkania był poczęstunek. Każdy mógł skosztować pysznych kiełbasek,...
[więcej]
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 09.07.2018, 07:02komentarze [0]

Uszkodzenie zostanie naprawione!
20180705_183451.jpg

Duże zaniepokojenie wśród mieszkańców wzbudził fakt, że uszkodzona została jedna z betonowych płyt (na zdjęciu) na świeżo wyremontowanym przejeździe kolejowym. Uszkodzenie spowodował operator maszyny wykonującej wykopy pod kabel. Jak wynika z informacji udzielonych przez kierownika robót płyta zostanie wymieniona na nową. Trochę to jednak potrwa.
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 05.07.2018, 19:34komentarze [0]


<< 3 z 78 >>

Powered by PsNews