TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Nasi mieszkańcy z nagrodą w Konkursie "Odnów i wygraj"!
oiw.jpg

Znamy już rozstrzygnięcia 12. edycji konkursu "Odnów i wygraj!" za osiągnięcia w dziedzinie upowszechniania i ochrony kultury materialnej gminy Strzegom. Wyniki ogłoszono podczas spotkania, które odbyło się 13 lutego br. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Strzegomiu. Wśród nagrodzonych znaleźli się mieszkańcy naszej wsi: Zdzisława Dmytrarz, Katarzyna Lis,...
[więcej]
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 17.02.2023, 11:25komentarze [0]

Bylismy na otwarciu świetlicy w Rogoźnicy!
rog1.jpg

Przedstawicielki Rady Sołeckiej: Pani Łucja Sasińska oraz Pani Jadwiga Maziarz wzięły udział w spotkaniu noworocznym, które połączone zostało z otwarciem po remoncie Świetlicy Wiejskiej w Rogoźnicy.
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 20.01.2023, 23:16komentarze [0]

Zaprazamy na Zabawę Sylwestrową!
sylwester.jpg
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 30.12.2022, 15:38komentarze [0]

Najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia!
kasw.jpg

Spokojnych, rodzinnych, pełnych miłości i ciepła Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2023 roku życzą Zdzisława Dmytrarz - Sołtys z Radą Sołecką oraz Piotr Szmidt - radny Rady Miejskiej w Strzegomiu.
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 21.12.2022, 19:28komentarze [0]

Zaprazamy na Zabawę Sylwestrową!
sylwester.jpg
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 27.11.2022, 21:20komentarze [0]

Nasi przedstawiciele na obchodach Święta Niepodległości!
str.jpg

W obchodach Święta Niepodległości w Strzegomiu niezawodnie wziął udział poczet sztandarowy naszej Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Publicznej Szkoły Podstawowej imienia Jana Brzechwy. Oba poczty sztandarowe pięknie się prezentowały - dziękujemy bardzo! Uroczystości rozpoczęła msza święta, po której wszyscy przemaszerowali pod pomnik Ignacego Jana Paderewskiego, gdzie miała miejsce dalsza...
[więcej]
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 13.11.2022, 21:57komentarze [0]


<< 3 z 148 >>

Powered by PsNews