TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

„Wiosna wokół nas” - przedszkolaki powitały wiosnę!
wcz.jpg

Całym Stanowicom ogłosiliśmy dzisiaj, że przyszła wiosna. Idąc ulicami skandowaliśmy wesoło „Przyszła wiosna, przyszła wiosna …”. Obejrzeliśmy również jak przyroda zareagowała na ciepłą i zimną pogodę.
Już w piątek przygotowywaliśmy się do powitania wiosny - ozdobiliśmy naszą salę wiosennymi napisami, obrazkami i tęczowymi chmurkami.
Wiosna wokół nas już jest,...
[więcej]
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 22.03.2021, 18:59komentarze [0]

Kierowcy uważajcie na dzikie zwierzęta!
znak.jpg

Ostatnio niebezpiecznie zrobiło się na drodze między Stanowicami i Pasieczną. Duże stado saren i jeleni bardzo często przechodzi przez drogę - szczególnie wieczorem. Jak bardzo niebezpieczne mogą być takie zdarzenia przekonał się jeden z mieszkańców Pasiecznej, którego samochód uległ poważnemu zniszczeniu po zderzeniu z sarną. Ja miałem już...
[więcej]
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 20.03.2021, 13:10komentarze [0]

Zapraszamy na warsztaty!
Ogłoszenie.jpg
Serdecznie zapraszamy!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 13.03.2021, 19:37komentarze [0]

Życzenia z okazji Dnia Sołtysa.
Tabliczka sołtysa.jpg

Z okazji dzisiejszego Dnia Sołtysa składamy naszej Pani Sołtys Zdzisławie Dmytrarz serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności oraz wielu sukcesów i wytrwałości w pracy na rzecz naszej wsi. Życzenia kierujemy także do członków Rady Sołeckiej, którzy wspierają Panią Sołtys w jej wytężonej pracy. Wspólnym działaniem...
[więcej]
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 11.03.2021, 20:39komentarze [0]

Piękne eksponaty!
Żelazka od J. Szmigla.jpg

Z cyklu "Historia Stanowic". Dzisiaj dwa fajne eksponaty. Żelazka już elektryczne, jeszcze bardzo ciężkie. Dwa wieczory i są odnowione - bardzo przyjemne zajęcie. Panie Józefie dziękuję za prezent.
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 09.03.2021, 19:39komentarze [0]

Najlepsze życzenia dla wszystkich Dziewczyn i Pań!
bukiet.jpg

Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Życzę by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze były i czuły się doceniane.

Dodał: Piotr Szmidt, dnia 08.03.2021, 07:58komentarze [0]


<< 2 z 125 >>

Powered by PsNews