TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Życzenia świąteczne dla mieszkańców!
kasw.jpg

Spokojnych, rodzinnych, pełnych miłości i ciepła Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2019 roku życzą Zdzisława Dmytrarz - Sołtys z Radą Sołecką oraz Piotr Szmidt - radny Rady Miejskiej w Strzegomiu.
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 25.12.2018, 11:58komentarze [0]

Barierki - piękny prezent na święta!
bar1.jpg

Piękny prezent zrobiła nam na święta Służba Drogowa Powiatu Świdnickiego montując barierki wzdłuż chodnika przy ulicy Świdnickiej. Ze względu na głęboki rów taka barierka jest konieczna. Od momentu ukończenia budowy chodnika problem barierek był sygnalizowany, a pracownicy SDPŚ wykazywali zrozumienie i wolę rozwiązania problemu. Istotną kwestią pozostawały środki...
[więcej]
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 22.12.2018, 20:39komentarze [0]

Wielki dzień dla naszej wsi - przejazd kolejowy z zaporami otwarty!
przejazd.jpg

Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy! Niejedna miejscowość w kraju może nam pozazdrościć przejazdu kolejowego, który nareszcie będzie bardzo bezpieczny. Niedawno mogliście Państwo przeczytać na naszej stronie wiele szczegółów na ten temat, a dziś wszystko zaczęło działać. To wielka radość, że w końcu do tego doszło.
Co ciekawe niektórzy...
[więcej]
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 20.12.2018, 23:03komentarze [0]

„Jarmark Bożonarodzeniowy w Stanowicach”
j001.jpg

Grudzień to miesiąc wyjątkowy – to czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Przez wiele miesięcy ciągle gdzieś pędzimy – aż tu nagle zaczynamy śpiewać kolędy, nieco zwalniamy, planujemy spotkania z najbliższymi.
Jedną z piękniejszych uroczystości w naszym środowisku jest Jarmark Bożonarodzeniowy, a w nim tradycyjne Jasełka, w których...
[więcej]
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 19.12.2018, 19:47komentarze [0]

Jutro pogrzeb Pana Marka Wiśniowskiego!
znicz.jpg

Z ogromnym żalem i smutkiem zawiadamiamy o śmierci Pana Marka Wiśniowskiego wieloletniego dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stanowicach. Nabożeństwo żałobne odbędzie się jutro o godzinie 13.00 w kościele, a pogrzeb na cmentarzu parafialnym w Stanowicach.
Składamy wyrazy współczucia rodzinie i najbliższym.
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 18.12.2018, 22:33komentarze [0]

Uwaga kierowcy na znaki przy ulicy Świebodzkiej!
nowy z.jpg

Jak już informowaliśmy najprawdopodobniej w dniu 19.12.18r. zgodnie z planem nastąpi otwarcie przejazdu kolejowego na skrzyżowaniu linii kolejowej 137 w km 242.183 z drogą powiatową nr 2919D w Stanowicach. W piątek zamontowano już nowe znaki drogowe ostrzegające o przejeździe kolejowym, który będzie z zaporami. Kierowców...
[więcej]
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 17.12.2018, 21:29komentarze [0]


<< 2 z 88 >>

Powered by PsNews