TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Uwaga kierowcy - jest nowe lustro!
lustro.jpg

Na prośbę mieszkańców z ulicy Olszańskiej Służba Drogowa Powiatu Świdnickiego zamontowała nowe lustro, które ma ułatwić wyjazd z posesji. Pracownikom Służby Drogowej Powiatu świdnickiego dziękuję za pomoc w realizacji zadania. To nie koniec prac Służby Drogowej, gdyż na ulicy Świdnickiej rozpocznie się budowa odwodnienia na końcowym odcinku ulicy.
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 29.05.2020, 20:56komentarze [0]

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Strażaka!
florian.jpg

Z okazji zbliżającego się Dnia Strażaka wszystkim naszym byłym i obecnym strażakom składamy najlepsze życzenia! Życzymy Wam bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, a także zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Należą Wam się ogromne podziękowania za poświęcenie w ochronie życia i mienia ludzkiego, za...
[więcej]
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 03.05.2020, 18:26komentarze [0]

Mali Patrioci z przedszkola w Stanowicach
007.jpg

Święto Konstytucji 3 Maja to święto wszystkich Polaków. Dzieci z Publicznego Przedszkola w Stanowicach pamiętają, że to ważne wydarzenie w historii Polski. Pomimo trudnej dla wszystkich sytuacji, przedszkolaki w poczuciu radości wyraziły swoją tożsamość i przywiązanie do ojczyzny tworząc piękne flagi Polski.
Tegoroczne obchody majowe będę dla nas...
[więcej]
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 03.05.2020, 09:13komentarze [0]

Święta majowe - dekorujmy nasze domy!
flaga.jpg

Dziś pierwszy dzień świąt majowych - zachęcam do dekorowania swoich domów i posesji z tej okazji. Jutro świętujemy Dzień Flagi, a pojutrze Święto Konstytucji 3 Maja. Poproście Państwo swoje dzieci o zrobienie zdjęć swojej posesji z flagą i przesłanie do mnie. Zdjęcia zamieścimy na naszej stronie!
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 01.05.2020, 09:44komentarze [0]

Wodociągi informują!
ZWiK.jpg
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 22.04.2020, 15:17komentarze [0]

Ważna informacja!
pojemnik-pck.jpg

w imieniu właścicieli pojemników na używaną odzież uprzejmie informujemy, że od 15 kwietnia do odwołania pojemniki będą niedostępne. Czy zostaną zamknięte na klucz, tego nie jesteśmy pewni. Prosimy o nieskładowanie w pobliżu odzieży luzem, czy w reklamówkach. To nie jest wysypisko śmieci.
Zdjęcie: portalkomunalny.pl
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 14.04.2020, 10:20komentarze [0]


<< 2 z 114 >>

Powered by PsNews